Read more: Zmiany personalne w MAN Truck & Bus Polska
Początek 2018 roku przeniósł dwie ważne zmiany personalne w zespole spółki MAN Truck & Bus Polska. Od 1 lutego Działem Sprzedaży Autobusów kieruje Kamil Gromek, a Działem Pojazdów Używanych - Krzysztof Kusiak.

Read more: Tytuł Volvo Trucks Dealer of the Year 2017 dla serwisu Nijhof-Wassink w Kutnie
Doroczna konferencja dealerów, która odbyła się 18.01.2018 r., w Warszawie, wyłoniła zwycięzcę konkursu na najlepszego dealera Volvo Trucks w Polsce. Ten zaszczytny tytuł, w odniesieniu do wyników działalności za cały ubiegły, 2017 rok, przypadł autoryzowanemu serwisowi Nijhof-Wassink w Kutnie.

Read more: Nagroda
Od 2011 roku przyznawana jest nagroda “Master Truck of the Year”, a sam konkurs organizują dziennikarze branżowi Rzeczypospolitej Polskiej. Pomysłodawcą solidnej statuetki był redaktor Andrzej Wachowski, a ta przyznawana zostaje jako nagroda główna dla zwycięzcy. Ten wyłaniany spośród  samochodów ciężarowych o DMC od 7,5 tony wzwyż. Pojazd oczywiście musi być w aktualnej ofercie handlowej producenta stającego do konkursu. Od początku działania konkursowej kapituły, w plebiscycie aktywny udział bierze wielu dziennikarzy branżowych. Wspólnie obradują najznamienitsi specjaliści od motoryzacji ciężkiej, między innymi redaktorzy takich czasopism, jak: Ciężarówki, Polski Traker, Przewoźnik, Trailer Magazine, Transport Polski, Transport Technika Motoryzacyjna, Samochody Specjalne, oraz portale 40-TON.net, gazeo.pl i redakcje programów: Na Osi, tele 5 i MotoWizja. Inicjatywę od zarania wspomaga firma Continental.

Read more: X Dni Transportu
W dniu 14 grudnia inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Krakowie uczestniczyli w jubileuszowym X Seminarium Dni Transportu, organizowanym na Politechnice Krakowskiej.

Read more: 25-lecie Scania w Słupsku
Scania Production Słupsk S.A. to jeden z głównych symboli przemysłowych Słupska już od 25 lat. Fabryka pełni rolę głównego ośrodka europejskiej produkcji autobusów Scania.
Scania Production Słupsk S.A. stanowi centrum produkcji kompletnych autobusów miejskich i dalekobieżnych Scania w Europie. Ponadto w słupskiej fabryce montowane są podwozia autobusów modeli niskopodłogowych. Ze Słupska są następnie wysyłane do montowni w Europie, Afryce i Azji. W zakładzie jest zatrudnionych 500 pracowników.

Read more: Raben Transport wyróżniony w badaniu Operator Logistyczny Roku 2017
W dniu 7 grudnia br. podczas Gali Logistyki, Transportu, Produkcji w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie ogłoszone zostały wyniki XVI edycji badania Operator Logistyczny Roku 2017. Wyróżnienie honorowe w kategorii Najczęściej rekomendowany dostawca usług transportowych w sektorze produkcji zdobyła firma Raben Transport. Wyróżnienie odebrał Paweł Trębicki, dyrektor generalny.

Read more: Jubileuszowa Gala 60-lecia ZMPD
Przedstawiamy kolejną, dłuższą relację filmową z Gali Jubileuszu 60-lecia ZMPD. To świetna okazja, aby ten wspaniały wieczór przeżyć jeszcze raz.

Read more: Premiery samochodowe i nowości motoryzacyjne  na targach Fleet Market 2017
Już 22 listopada br. podczas największych w Europie Środkowo - Wschodniej motoryzacyjnych targów dla biznesu Fleet Market, które odbędą się w Centrum EXPO XXI w Warszawie, swoje najnowsze samochody osobowe i użytkowe zaprezentują wszyscy wiodący importerzy samochodowi. Patronat honorowy nad targami Fleet Market, objęło w tym roku Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa oraz Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej.