b_300_0_16777215_00_images_artykuly_12_17_itd_radom_12425fg334553543.jpg
Inspektorzy i pracownicy WITD w Radomiu włączyli się do społecznej zbiórki pod nazwą „Paczka dla Bohatera”. Na terenie Radomia i okolic akcja prowadzona jest po raz czwarty. Jej celem jest nie tylko pomoc dla tych ludzi, dzięki którym możemy cieszyć się niepodległością, ale i pamięć o nich.

Służby mundurowe w Radomiu oraz nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. mjr Henryka Dobrzańskiego „HUBALA” w porozumieniu ze światowym Związkiem Żołnierzy Armii Krajowej oddział w Radomiu, włączyli się do społecznej zbiórki żywności, przekazując najpotrzebniejsze artykuły spożywcze i środki higieny. Inspektorzy i pracownicy WITD w Radomiu zebrali pieniądze, za które zakupili m.in. konserwy, ryż, cukier, soki oraz herbatę.

Dary zostały we wtorek (12 grudnia 2017 r.) przewiezione do koordynatora przedsięwzięcia w Radomiu, a w najbliższy piątek (15 grudnia 2017 r.) będą przekazane potrzebującym z Radomia i regionu radomskiego. Do wtorkowego popołudnia koordynator akcji zebrał w sumie ponad 2 tony artykułów spożywczych i higienicznych, które trafią do kilkudziesięciu potrzebujących osób.

Mazowieccy inspektorzy transportu drogowego, oprócz zbiórki produktów, pomogą również w dostarczeniu darów do domów Bohaterów.
źródło: WITD Radom