Szkolenia

Programy szkoleniowe realizujemy w formie szkoleń "zamkniętych" - in company (wewnątrz przedsiębiorstwa). Szkolenia te są dedykowane dla kierowców, dyspozytorów i spedytorów. Szczególny nacisk kładziemy na rozwiązania praktyczne, dlatego też szkolenia prowadzone są metodami warsztatowymi, z naciskiem na interaktywny udział uczestników poprzez symulacje i ćwiczenia.

Poza tym prowadzimy również zajęcia z wykorzystaniem technik indywidualnego szkolenia zarówno na stanowisku pracy jak i poza stanowiskiem z wykorzystaniem własnych materiałów szkoleniowych.

Dla kogo są nasze szkolenia?

Oferta szkoleniowa naszej firmy kierowana jest przede wszystkim do:
kierowców, dyspozytorów i spedytorów.
Zarys ogólny szkolenia:
  • Szczegółową analizę czasu jazdy, przerw i odpoczynków kierowców w oparciu o przepisy rozporządzenia (WE) nr 561/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady. Ta część obejmuje rownież zadania praktyczne.
  • Dokumentacja zdarzeń pracy tachograf analogowego i cyfrowego. Między innymi uzpełnianie ręczne wydruków z tachografu cyfrowego lub/i wykresówek. Prawidłowe operowanie selektorem tachografu oraz ręczne zapisy w przypadku awarii tachografu analogowego lub cyfrowego. Sposoby dokumentowania pracy kierowcy w przypadku uszkodzenia, zagubienia czy awarii karty kierowcy.
  • Sposoby dokumentowania odpoczynków dziennych i tygodniowe oraz dokumentacja dni wolnych od prac lub innych wykonywanych czynności.
  • Podstawowe obowiązki kierowcy i przedsiębiorcy dotyczące tachografów cyfrowych.
  • Wyjątki i wyłączenia ze stosowania rozporządzenia nr 561/2006 (WE). Szczegółowe omówienie art.12 rozporządzenia nr 561/2006 (WE) w aspekcie praktycznym, czyli jak prawidłowo wyjaśnić i gdzie opisać powód odstąpienia od przestrzegania przepisów rzop.561/2006.
  • Omówienie zasad kontroli drogowej kierowców oraz zasad obowiązujących podczas kontroli w siedzibiew firmy. Poza tym omówienie podstawowych uprawnień organów kontrolnych.
  • Omówienie najczęściej popełninych wykroczeń przez kierowców na podstawie załącznika nr 1 i 3 ustawy o transpoprcie drogowym (taryfikator mandatów obowiązujkący w przypadku kontroli drogowej i kontroli w firmie).
  • Odpowiedzialność kierowcy, zarządzającego transportem oraz pracodawcy w aspekcie obowiązujących przepisów.

Szkolenie

dla kierowców

Grupa
od 1 do 9 osób

450 zł

za jednego kierowcę
Czas szkolenia: 8 godz.

Szkolenie

dla kierowców

Grupa
10 osób i więcej

350 zł

za jednego kierowcę
Czas szkolenia: 8 godz.

Szkolenia

dla dyspozytorów/spedytorów

Grupa
bez względu na ilość

500 zł

za jedną osobę
Czas szkolenia: 8 godz.

Wszystkie podane ceny są cenami netto

Masz pytania? Dzwoń!tel. 666 874 417
Image

Będziesz miał/a kontrolę ITD w firmie?
Twoi kierowcy nie przestrzegają przepisów?
Chcesz na bieżąco kontrolować kierowców?
Skontaktuj się z nami!
Czym szybciej przystąpimy do pracy, tym mniejszy będzie mandat.