Pobieranie danych cyfrowych

Dla firm posiadających samochody wyposażone w tachografy cyfrowe, które nie chcą inwestować w specjalistyczny sprzęt oferujemy pobieranie danych z kart kierowców i tachografów oraz ich archiwizację.

Pobieranie danych z kart kierowców
Dane z karty kierowcy pobierane powinny być, co najmniej raz na 28 dni. Podstawowym celem pobierania tych danych jest spełnienie wymagań określonych w przepisach.

Nasza firma oferuje ściąganie danych z karty kierowcy na podstawie usługi jednorazowej. Pobrane dane mogą zostać nagrane na płytę CD lub przesłane mailem do zleceniodawcy. Dodatkowo należy doliczyć koszt dojazdu wg kilometrówki. Głównym rejonem świadczenia naszych usług jest trójmiasto i województwo pomorskie, ale możemy dojechać w każde miejsce i do każdej firmy.

⇒ Koszt ściągnięcia jednorazowego, danych z karty kierowcy wynosi 40 zł (netto)

Logsped

Chcesz pobrać dane z karty lub tachografu?

Dzwoń już teraz tel. 666 874 417
Pobieranie danych z tachografu
Dane z tachografu cyfrowego pobierane powinny być, co najmniej raz na 90 dni. Podstawowym celem pobierania tych danych jest spełnienie wymagań określonych w przepisach.

W tym wypadku nasza firma również oferuje ściąganie danych z tachografu cyfrowego na podstawie usługi jednorazowej. Pobrane dane mogą zostać nagrane na płytę CD lub przesłane mailem do zleceniodawcy. Dodatkowo należy doliczyć koszt dojazdu wg kilometrówki.

Głównym rejonem świadczenia naszych usług jest trójmiasto i województwo pomorskie, ale możemy dojechać w każde miejsce i do każdej firmy.

⇒ Koszt ściągnięcia jednorazowego, danych z tachografu wynosi 60 zł (netto)

Logsped
Image

Będziesz miał/a kontrolę ITD w firmie?
Twoi kierowcy nie przestrzegają przepisów?
Chcesz na bieżąco kontrolować kierowców?
Skontaktuj się z nami!
Czym szybciej przystąpimy do pracy, tym mniejszy będzie mandat.